Produkcja z recyklatowego plastikuProdukcja z recyklatowego plastiku
Zamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dniaZamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dnia
W magazynieW magazynie

Znajdź produkt

Lauridsen katalogi

Popularne produkty

Renowacja włazu rewizyjnego C250

 • Renowacja włazu rewizyjnego w klasie C250 w sanitarnej kanalizacji podciśnieniowej umiejscowionego w drodze wojewódzkiej nr. 175 w miejscowości Drawno.

 • Włazy umiejscowione dokładnie w pasie przejazdu są narażone na wysokie obciążenia, które w szybkim czasie powodują jego zapadanie się oraz degradację otoczenia włazu w postaci pęknięć i wykruszania asfaltu i jego podbudowy.

 • Naprawa zwieńczenia została wykonana  z wykorzystaniem pierwotnego włazu w oparciu o zastosowane pierścieni tworzywowych Lauridsen Solutions oraz akcesoriów w postaci szybkosprawnych zapraw polimerobetonowych i asfaltów na zimno Lauridsen Solutions Instamak.

 • Rekonstrukcja podbudowy włazu została wykonana za pomocą użycia szybkosprawnych zapraw polimerobetonowych przeznaczonych do zastosowań w drogach z ruchem ciężkim.

 • Odbudowa nawierzchni otoczenia włazu wykonana za pomocą asfaltów na zimno Lauridsen Solutions Instamak. Odbudowa warstwy nośnej asfaltem na zimno o frakcji kruszywa do 16 mm, natomiast warstwa ścieralna to asfalt na zimno o frakcji kruszywa do 8 mm.

 • Dzięki zastosowaniu rozwiązań i produktów Lauridsen Solutions właz został wyregulowany do rzędnej powierzchni drogi, a trwałe i szczelne podbudowanie i osadzenie włazu oraz zabudowanie zaworu pozwoli bezproblemowo dokonywać czynności rewizyjnych.

O Lauridsen Solutions

Posiadając ponad 25-letnie doświadczenie jako producent i dostawca usług, Lauridsen Solutions jest jednym z wiodących dostawców w zakresie pierścieni dystansowych, stożków i pokryw.

Za pośrednictwem naszych hurtowni i dostawców materiałów, dystrybuujemy produkty, które zaspokajają najbardziej podstawowe potrzeby, o których w codziennym życiu nie myślimy. Duża część naszych produktów jest ukryta za ścianami, podłogami, drogami lub parkingami itp. 

Najważniejszą rzeczą dla nas jest rozwiązywanie oraz sprostanie wyzwaniom stawianym przez   naszych klientów. Nasz wysoki standard usług opiera się na tym, że posiadamy własną produkcję, duży asortyment na magazynie i dobrą współpracę z naszymi klientami. Dostarczamy odpowiednie rozwiązania naszym klientom najszybciej jak to możliwe

Renowacja zwieńczenia studni z włazem Norson Norka w klasie D400

 • Renowacja zwieńczenia studni z  włazem Norson Norka w klasie D400 w kanalizacji sanitarnej umiejscowionego w drodze wojewódzkiej nr. 175 w miejscowości Drawno.

 • Włazy w klasie D400 umiejscowione dokładnie w pasie przejazdu są narażone na wysokie obciążenia, które w krótkim czasie, min. poprzez niewłaściwe wykonanie  zwieńczenia, powodują jego zapadanie się oraz degradację otoczenia włazu w postaci pęknięć i wykruszania asfaltu i jego podbudowy.

 • Naprawa zwieńczenia została wykonana  z wykorzystaniem włazu Norka produkcji Norson w oparciu o zastosowane pierścieni tworzywowych Lauridsen Solutions oraz akcesoriów w postaci szybkosprawnych zapraw polimerobetonowych i asfaltów na zimno Lauridsen Solutions Instamak.

 • Naprawa betonowej płyty odciążającej została wykonana szybkosprawnymi masami polimerbetonowymi spełniającymi wymagania obciążeń w klasie studni D400.

 • Odbudowa nawierzchni otoczenia włazu wykonana za pomocą asfaltów na zimno Lauridsen Solutions Instamak. Odbudowa warstwy nośnej asfaltem na zimno o frakcji kruszywa do 16 mm, natomiast warstwa ścieralna to asfalt na zimno o frakcji kruszywa do 8 mm.

 • Dzięki zastosowaniu rozwiązań i produktów Lauridsen Solutions właz został właściwie wyregulowany do rzędnej powierzchni drogi. Dzięki zastosowaniu materiałów naprawczych i regulacyjnych Lauridsen Solutions czas bezawaryjnej eksploatacji studni zostaje znacznie przedłużony. Trwałe i szczelne podbudowanie i osadzenie włazu wyeliminuje zjawiska infiltracji oraz eksfiltracji, co zapobiegnie ewentualnym zniszczeniom asfaltu i podbudowy włazu w codziennej eksploatacji.

Cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju

Cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju zostały przyjęte 25 września 2015 roku. Wyznaczyło to bardzo ambitny i transformacyjny program.

Cele weszły w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku, a ich celem jest ustanowienie bardziej zrównoważonego rozwoju zarówno dla ludzi, jak i dla planety, na której żyjemy. Cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju zawierają 17 różnych celów, które mają zostać osiągnięte w 2030 roku. W Lauridsen pracujemy aktywnie nad realizacją celu nr 7 i 12.

Popularne produkty

Skontaktuj się z nami

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów, rozwiązań lub usług? Czy potrzebujesz pomocy z obliczeniami lub wymiarowaniem? Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.