Produkcja z recyklatowego plastikuProdukcja z recyklatowego plastiku
Zamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dniaZamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dnia
W magazynieW magazynie

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest ważną częścią naszej organizacji. W naszej działalności pracujemy nad zrównoważonym rozwojem na trzy różne sposoby.

​Nastawieni na profesjonalne gospodarowanie ściekami

  • Dostarczamy rozwiązania, doradzamy jak gospodarować ściekami przy możliwie najmniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Zielone myślenie

  • Za cel stawiamy sobie ochronę środowiska, dlatego w części naszej produkcji używamy tworzyw pochodzących wyłącznie z recyklingu.

Odpowiedzialność

  • Doceniamy naszych pracowników, dlatego koncentrujemy się na stwarzaniu środowiska pracy, w którym integracja oraz bezpieczeństwo są priorytetami. Stawiamy na rozwój. Pragniemy, aby nasi pracownicy stale się doskonalili, byli szczęśliwi w pracy, radzili sobie z zadaniami zapewniając najlepszą obsługę naszym klientom w myśl powiedzenia: “Traktuj dobrze pracowników, a oni będą traktować dobrze Twoich klientów.”
Article image container

Skontaktuj się z nami

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów, rozwiązań lub usług? Czy potrzebujesz pomocy z obliczeniami lub wymiarowaniem? Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij poniższy formularz, a my spotkantujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe