Produkcja z recyklatowego plastikuProdukcja z recyklatowego plastiku
Zamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dniaZamówienia złożone przed 14.00 wysyłamy tego samego dnia
W magazynieW magazynie

JUST LIGHT UV-packer

JUST LIGHT to najnowszy produkt w dziedzinie punktowej renowacji. Dzięki zintegrowanemu promieniowaniu UV, packer JUST LIGHT jest w stanie skrócić czas utwardzania z 90 do 8 minut. To możliwe bez wpływu na czas przygotowania. Wręcz przeciwnie. Masz tyle czasu na przygotowanie, ile potrzebujesz.

Może być łatwo używany w zakrętach 90°

W rzeczywistości możesz przygotować pakownika JUST LIGHT w domu i dostarczyć go do klienta, aby go zamontować. Dzięki temu unikniesz procesu impregnacji u klienta, co oznacza mniej sprzątania. Jedynym warunkiem jest zapewnienie, że impregnowany pakownik JUST LIGHT nie zostanie wystawiony na działanie promieni UV ani światła słonecznego. Elastyczność pakownika jest przełomowa i może być łatwo używana w zakrętach o kącie 90°. Może modernizować odcinki rur z zakrętami o kącie do 45 stopni i długości do maksymalnie 70 cm na każdą naprawę.

Dostępny w rozmiarach Ø100, Ø150 i Ø200 mm

JUST LIGHT jest standardowo dostępny dla rur o średnicy Ø100 mm, ale można go uaktualnić do Ø150 i Ø200 mm za niewielką dopłatą. Pakownik JUST LIGHT jest przygotowywany tak samo jak standardowy pakownik. Siatka szklana jest impregnowana żywicą winylową. To powinno być robione w miejscu, gdzie nie jest wystawiona na działanie promieni UV ani światła słonecznego.

Skraja czas utwardzania z 90 do 8 minut

Pakownik JUST LIGHT ma wiele zalet, które warto podkreślić. Skraca czas utwardzania z 90 do 8 minut. Łatwo przeprowadza się go w zakrętach o kącie 90° oraz dokonuje napraw w zakrętach o kącie 45°. Ponadto masz tyle czasu na przygotowanie, ile potrzebujesz.

Skrzynka kontrolna

Wyświetlacz w skrzynce kontrolnej pokazuje, czy wszystkie lampy UV są włączone, oraz ile czasu światło jest już włączone. Po zakończeniu utwardzania, lampy same się wyłączają, a naprawa jest gotowa. Pozwól powietrzu pracować przez dodatkowe 2 minuty, aby schłodzić system, zanim pakownik JUST LIGHT zostanie wycofany.

Po zakończeniu naprawy ważne jest, aby sprawdzić, czy wszystko przebiegło poprawnie. Można to zrobić za pomocą kamery inspekcyjnej. To jest dokumentacja, że naprawa została wykonana prawidłowo.

Skontaktuj się z nami

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów, rozwiązań lub usług? Czy potrzebujesz pomocy z obliczeniami lub wymiarowaniem? Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.